İçerik Menü

Hakkımızda

www.ceyizedairhersey.com 2011 Yılında  Pijama Takımları,Saten Sabahlıklar ve Lohusa Setleri ile e-ticaret sektörüne giriş yapan bir kuruluştur. En seçkin markaların binlerce pijama modelini bir arada bulabileceğiniz Türkiye’nin en büyük online pijama mağazasıdır.

www.ceyizedairhersey.com olarak; ürün portföyümüzü Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen markalarının en beğenilen pijama modellerini dikkatle seçerek oluşturduk. Pijama'ya özel, yerli-yabancı birçok markanın binlerce yeni sezon modelini, tek bir kulvardan satışa sunmayı hedefledik. En iyileri tek bir adreste toplamak ve sanal alışverişin getireceği tüm kolaylık ve karlılığı müşterilerimize aktarmayı amaçladık.

Bizi farklılaştıran geniş ürün ve marka seçeneklerimiz müşteri odaklı satış ve sonrası hizmetlerimiz ve Türkiye'nin her yerine bir tıklama kadar yakın oluşumuzdur. 

www.ceyizedairhersey.com' a Hafta içi 09.00 - 18.00, Cumartesi 09.00 -13.00 saatleri arasında , whatsapp destek hattından yada e-posta aracılığı ile ulaşarak güvenli, kolay ve sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.